Burkon online kongre sistemimizde düzenleme kurulunun onay verdiği tarihten itibaren kayıtlı kullanıcılar online sertifikalarını sistem üzerinden alabilmektedir. Ana lobide bulunan sertifika alanına tıklayarak online sertifikanızı alabilirsiniz. Henüz sertifikalar dağıtılmaya başlanmadı ise veya henüz kullanıcı sisteme Misafir olarak girip geziyor ise aşağıdaki gibi giriş yapılmasını belirten bir uyarı ve örnek sertifika ile karşılaşmaktadır. Kayıt işlemini tamamlamış üyeler sağ üst kısımda bulunan “Giriş Yap” butonu ile sisteme girdikleri anda Sertifika sayfası aşağıdaki gibi Sertifika üzerinde yazacak olan isim soyisim bilgisi ile sertifikanın gönderileceği e-posta adresini gösteren sayfa ile karşılaşmaktadırlar. Kayıt işlemleri sırasında vermiş olduğunuz bilgilerle online sertifikanız herhangi bir veri girmeden düzenlenmekte ve e-posta adresinize mail ile gönderilmektedir.

Kayıt yaptığınız İsim, Soyisim ve E-posta adresinde değişiklik sonradan yapılmadığı için ilk kayıt aşamasında sertifika üzerinden görüntülenecek bilgilerinizi lütfen doğru girdiğinizi kontrol ediniz.
E-posta adresinize gelen sertifika mailinde görsel olarak gelen sertifikanın hemen üzerindeki YAZDIR butonu ile sertifikanızı bilgisayarınıza tanımlı olan bir yazıcıdan çıkartabilirsiniz. Veya yazdır bölümünde bulunan PDF olarak  Kaydet seçeneği ile sertifikanın PDF çıktısını bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz. Özellikle kongrenin devam ettiği tarihlerde yoğun bir mail gönderimi olduğundan sertifikanızı talep ettikten sonra e-posta kutunuza sertifikanız gelmediyse SPAM, ÖNEMSİZ E-POSTA veya ÖNEMSİZ E-POSTA klasörlerine bakmanızı rica ederiz.